Piegādes un atgriešanas noteikumi

Piegādes izcenojumi

Pasūtījumiem līdz 14.99eur, piegādes maksa 9,00eur
Pasūtījumiem no 15,00eur līdz 24,99eur, maksa 5,00 eur
Pasūtījumiem virs 25,00 eur – bezmaksas

❗Par tālāku piegādi jāvienojas individuāli, lūdzu sazinieties ar mums.

Par ēdieniem iespējams apmaksāt ar norēķinu karti mājaslapā vai skaidrā naudā pasūtījumu saņemot. Par piegādi iespējams samaksāt ar norēķinu karti vai skaidrā pasūtījumu saņemot. Uzņēmumiem iespējama samaksa pēc izrakstītā rēķina.

Pasūtīšana

Izvēlēties ēdienus, dzērienus un citus produktus un pievienojiet tos iepirkuma grozam. Kad izvēli esat pabeidzis, spiediet “Noformēt” pirkumu.

Izvēloties piegādi tiks aprēķināta piegādes maksa uz norādīto adresi. Norādiet informāciju saziņai, kā arī vēlamo pasūtījuma piegādes/saņemšanas laiku, ievērojot norādītos piegādes darba laikus.

Izvēlieties norēķina veidu, vēlreiz pārbaudiet iepirkuma grozu, un - ja esat gatavs pasūtīt, atzīmējiet iepazīšanos ar šiem Piegādes noteikumiem un Privātuma politiku un spiediet “Noformēt manu pirkumu”, lai pabeigtu pasūtījumu.

Uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet informāciju par pasūtījuma apstiprinājumu ar pasūtījuma numuru. Ja esat izvēlējies norēķinu mājaslapā, pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts pēc veiksmīgas maksājuma apstrādes. Distances līgums ir noslēgts ar pasūtījuma apstiprinājuma nosūtīšanas brīdi.  

Pasūtījumu var noformēt, arī zvanot pa tālruni +371 20 36 46 65.

Norēķins

Ja esat izvēlējies piegādi ar kurjeru, kā norēķina veidu variet izvēlēties, norēķinu mājaslapā, pabeidzot pasūtījumu, vai norēķinu ar maksājumu karti pie pasūtījuma saņemšanas; atsevišķos gadījumos var izvēlēties arī norēķinu skaidrā naudā pie pasūtījuma saņemšanas.  

Ja esat izvēlējies pasūtījuma saņemšanu uz vietas, norēķins ir jāveic mājaslapā, pabeidzot pasūtījumu.  

Norēķinam mājaslapā tiek izmantota Paysera vai izvēlētās internetbankas maksājumu sistēma. PusdienuPiegade.lv nekādus maksājumu datus neapstrādā, tai skaitā, arī Klienta profilā saglabāto maksājumu karšu datus, kuri saglabājas tikai Paysera maksājumu sistēmā.

Saņemot pasūtījumu, tiks izsniegts pirkuma čeks, bet uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins.

Ja vēlaties norēķināties par pasūtījumu ar pārskaitījumu kā juridiska persona, lūdzu iepriekš sazinieties ar PusdienuPiegade.lv klientu atbalsta dienestu.

Piegāde

Ja esat izvēlējies piegādi ar kurjeru, piegāde norādītajā adresē tiks veikta ne vēlāk kā 3 stundas laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas vai vēlāk, ja būsiet norādījis vēlamo piegādes laiku pie pasūtījuma noformēšanas.

Ja esat izvēlējies pasūtījuma saņemšanu uz vietas restorānā, sagatavoto pasūtījumu varēsiet saņemt izvēlētajā vietā pie pasūtījuma noformēšanas norādītajā laikā, uzrādot pasūtījuma numuru. Atcerieties, ka pasūtījums restorānā tiek sagatavotos uz norādīto laiku un ierodoties vēlāk, tas var jau nebūt silts.

Pie pasūtījuma saņemšanas nepieciešams pārliecināties par pasūtījuma saturu un iepakojuma stāvokli. Pasūtījumu var nepieņemt, ja tā saturs ir neatbilstošs vai iepakojums bojāts. Lūdzu ņemiet vērā, ka produktu izskats un iepakojums var atšķirties no mājas lapas informatīvā attēla.

Izmaiņas, atcelšana, atteikums

Ja pēc pasūtījuma apstiprināšanas nepieciešams veikt izmaiņas pasūtījumā vai to atcelt, sazinieties ar PusdienuPiegade.lv klientu atbalsta dienestu pa tālruni  +371 20 36 46 65.

Izmaiņas vai atcelšana iespējama, ja pasūtījuma sagatavošana vēl nav uzsākta.  

Ja pasūtījumu nebūs iespējams sagatavot vai izpildīt, PusdienuPiegade.lv klientu atbalsta dienests sazināsies, lai vienotos par alternatīvām.

Ja esat veicis norēķinu mājas lapā, taču pasūtījums tiek atcelts vai tā izpilde netiek pieņemta, 10 dienu laikā variet pieprasīt samaksas atgriešanu, rakstot uz PusdienuPiegade.lv informatīvo e-pastu info@pusdienupiegade.lv

Pēc pasūtījuma saņemšanas atteikuma tiesības izmantot nevar.

Klientu atbalsta dienests

Visos ar piegādi saistītos jautājumos, ja vien šajos noteikumos tieši nav noteikts citādi, var sazināties ar PusdienuPiegade.lv klientu atbalsta dienestu pa tālruni  +371 20 36 46 65.

Atsauksmes

Ja piegādes pakalpojuma kvalitāte nav apmierinoša vai vēlaties izteikt uzslavu vai kādu citu ierosinājumu, lūgums izmantot Saziņas formu, kas pieejama PusdienuPiegade.lv mājas lapā www.pusdienupiegade.lv vai sūtīt informāciju uz PusdienuPiegade.lv informatīvo e-pastu info@pusdienupiegade.lv.